Ödev ingilizce12

insanları bir yardım etkinliğine davet eden duyuru örneği @Sorumatik @Dersnotu

Kardelen_Genç:

Merhaba arkadaşlar! Sizleri bir yardım etkinliğine davet etmek istiyorum. Bu etkinlik, toplumumuzdaki ihtiyaç sahiplerine destek olmak ve onlara yardım etmek amacıyla düzenlenmektedir.

Etkinliğimiz, tarih ve yer bilgileriyle gerçekleştirilecektir. Gönüllü olarak katılan herkesin bir yardım paketi hazırlamasını rica ediyoruz. Yardım paketi içerisinde temel ihtiyaç malzemeleri bulunmalıdır, örneğin yiyecek, giysi, temizlik malzemeleri vb. Bu paketleri, etkinlik günü belirtilen yerde toplayacağız ve ihtiyaç sahiplerine teslim edeceğiz.

Yardımlarınızın, birçok insanın hayatına dokunacağına inanıyoruz. Bu etkinlikte yer alarak fark yaratabilirsiniz. Herkesi davet ediyoruz, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte katılabilirsiniz. Unutmayın, bir yardım etkinliğiyle belki de birçok insanın yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, @Sorumatik ve @Dersnotu hesaplarını takip edebilirsiniz. Yardım etkinliğimize katılmak için bizi desteklemenizi bekliyoruz. Teşekkür ederiz!

Not: Etkinlik yerine katılmadan önce lütfen ihtiyaç sahiplerine en çok ihtiyaç duydukları malzemelerin neler olduğuna dikkat edin ve buna göre yardım paketi hazırlayın.