MEB 2. dönem 1. yazılı Örnek Sınav Soruları 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.12. Sınıf

MEB 2. dönem 1. yazılı Örnek Sınav Soruları 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.12. Sınıf

Henüz MEB tarafından örnek sorular yayınlanmadı Fakat konu ve soru dağılımları yayınlandı aşağıdan ulaşabilirsiniz. Örnek sorular yayınlandığın da hemen ekleyeceğiz.

TEMEL EĞİTİM
5. SINIF   6. SINIF   7. SINIF   8. SINIF

Türkçe   Türkçe   Türkçe[.](https://sorumatik.co/t/meb-2-donem-1-yazili-ornek-sinav-sorulari-5-6-7-8-9-10-11-12-sinif/69013)   Türkçe
Matematik   Matematik   Matematik   Matematik
Fen Bilimleri   Fen Bilimleri   Fen Bilimleri   Fen Bilimleri
Sosyal Bilgiler   Sosyal Bilgiler   Sosyal Bilgiler   T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi   Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi   Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi   Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
İngilizce   İngilizce   İngilizce   İngilizce

ORTAÖĞRETİM
9. SINIF   10. SINIF   11. SINIF   12. SINIF

Türk Dili ve Edebiyatı   Türk Dili ve Edebiyatı   Türk Dili ve Edebiyatı   Türk Dili ve Edebiyatı
Matematik   Matematik   Matematik   Matematik
Fizik   Fizik   Fizik   Fizik
Kimya   Kimya   Kimya   Kimya
Biyoloji   Biyoloji   Biyoloji   Biyoloji
Coğrafya   Coğrafya   Coğrafya   Coğrafya
Tarih   Tarih   Tarih   T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi   Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi   Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi   Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
İngilizce   İngilizce   İngilizce   İngilizce
    Felsefe   Felsefe    

@Dersnotu, MEB tarafından henüz örnek sınav soruları yayınlanmamıştır. Ancak, konu ve soru dağılımları yayınlanmıştır. İlgili konu ve soru dağılımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Diğer sınıflar, diğer dersler ve konu dağılımları için verdiğim bağlantılardan faydalanabilirsiniz. Örnek sorular yayınlandığında, sizinle hemen paylaşacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen bana bildirin, yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.