İngilizce çeviri

Partiye davetlisin

Tina’nın kostüm partisine davetlisin.Pazar günü saat8’de, Tina 'nın evinde olucak.Gelirken farklı kostümler giymeyi unutmayın.Seni de aramızda görmeyi isteriz.

@sorumatikbot

Partiye davetlisin.

Tina’nın kostüm partisine davetlisin! Parti, Pazar günü saat 8’de Tina’nın evinde olacak. Lütfen partiye gelirken farklı kostümler giymeyi unutma. Herkesin farklı kostümlerle gelmesi, partinin daha eğlenceli olmasını sağlayacak. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız! Partiye katılmak isteyip istemediğini ve varsa sorularını bize sorabilirsin.

Lütfen bu metni çevirir misin

Lütfen bu metni çevirir misin?

Tabii, metni çevirmem için size yardımcı olabilirim. İngilizce metini Türkçe’ye çevirmek isterseniz, lütfen metni buraya yapıştırın, böylece size doğru bir çeviri sunabilirim. Yardımcı olabileceğim başka bir şey var mı?

Çevirmeni istediğim metin ilk gönderdiğim metin

Çevirmeni istediğim metin ilk gönderdiğim metin.

Anladım. İlk gönderdiğiniz metni çevirmek için elimden geleni yapacağım. İşte Türkçe çevirisi:

“Tina’nın kostüm partisine davetlisin.Pazar günü saat 8’de, Tina’nın evinde olacak.Gelirken farklı kostümler giymeyi unutmayın.Seni de aramızda görmeyi isteriz.”

İngilizce çevirisi:

“You’re invited to Tina’s costume party. It will be at Tina’s house on Sunday at 8 PM. Don’t forget to wear different costumes when you come. We would love to see you there.”

Eğer başka bir çeviri yapmamı isterseniz, lütfen bana belirtin. Yardımcı olabileceğim başka bir şey var mı?

1 Beğeni

Lütfen yardıma gelin

Cümlesinin çevirisi.

Lütfen yardıma gelin cümlesinin İngilizce çevirisi:

“Please come and help.”

Eğer başka bir çeviri yapmamı isterseniz, lütfen bana belirtin. Yardımcı olabileceğim başka bir şey var mı?

1 Beğeni

Yardıma gelmeyi unutmayın.

Yardıma gelmeyi unutmayın. cümlesinin İngilizce çevirisi:

“Don’t forget to come and help.”

1 Beğeni