[Yeni Kullanıcılar]Sorumatik Uygulama Kullanımı

Merhaba Arkadaşlar,

Sizleri de aramıza bekliyoruz. Ücretsiz olarak hemen kaydolun! Sorularınızı ücretsiz olarak sorun! Burada Eğitim,ders çalışma, ödev ve sınavlar ile alakalı tüm sorularınızı ücretsiz olarak sorabilirsiniz. Aradığınızı bulamadıysanız hemen Sorun!

Bu paylaşımı Sorumatik hakkında size bilgi vermek için yazıyoruz. Özellikle bazı arkadaşlar soru atıp bizim cevabımızı hemen attığımızı düşünüyor. Biz soru sorarken,
- Soru başına ücret
- Soru sormak için reklam izle
- Soru çözüm paketi alıp soru sorma,
YAPMIYORUZ. Biz Ücretsiz bir uygulamayız. Takdir edersiniz ki böyle bir uygulamada yukarıda saydığımız ücretli uygulamalar gibi soru çözüm garantisi vermiyoruz.
Burada sorular öğrenciler ve üyeler tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir. Hiç bir üyenin soru çözüm zorunluluğu yoktur.
Sorular üyeler tarafından yardımlaşma usulü ile çözülür. Ücretsiz bir uygulamada sorularınız saniyeler içinde çözülmez. Kaldı ki ücretli uygulamalar da da çözüm süresi için yarım saat ve benzeri süreler vardır.
Sorularınız daha hızlı çözülmesini istiyorsanız sizlerde başkalarının sorularını çözebilirsiniz. Sınıf grupları ve sınav gruplarına girip sizinle aynı gruptakilerden yardım alabilirsiniz.
Bizler herkesin Sorularının ücretsiz olarak çözülmesini istiyoruz. Sizler de daha çok kişiye ulaşmamız için uygulamamızı arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

:white_check_mark: :point_right:t3: Sorumatik Anlık Bildirim Almak için yapmanız Gerekenler?

# NASIL SORU EKLENİR

1.ADIM SORU SOR TIKLA:

İki seçenekten birine tıkla :ballot_box_with_check:

2.Adım SORU EKLE:

*Sorunun yüklenmesini bekleyiniz.Alt bölümde yüzde gösteriyor.

Bakınız detaylı uygulama kullanımı :point_right:t4: :point_right:t4: Sorumatik Kullanım Kılavuzu

# SAYGI
En önemli kuralımız saygı! Amacımız Saygı çerçevesinde seviyeli bir topluluk oluşturmaktır. Kurallara uymayan ve üyelere rahatsızlık veren kullanıcıların üyelikleri, moderatörler tarafından uyarılmadan silinir.
# ÜCRETSİZ EĞİTİM
Eğitim de fırsat eşitliği için herkesin ücretsiz bir şekilde soru çözümü ve ders çalışma ortamından faydalanmasını istiyoruz.
# SINAVLARA BİRLİKTE HAZIRLANALIM
Unutmayın ne kadar çok alıştırma çözerseniz sınavlara o kadar iyi hazırlanırsınız. Burada anlamadığın yerleri diğer üyeler ile tartış,soru çöz kendini geliştir.
# ÖDEV
Yapamadığın okul ödevlerinde yardım iste! Unutmayın sizin yapmadığınız onlarca soruyu kimse yapmayacaktır. Bura da yol gösterici olması için yardım iste!
Bize destek olmak için uygulamaya puan verebilirsiniz.
# ÖNEMLİ KURALLAR
Sorumatik Uygulamamızda,
1) Sınav anında sorularının çözümüne dair destek ve hizmet almak yasaktır.
2) Üniversite Ödev hakkında ücretli/ücretsiz destek ve hizmet almak yasaktır.
3) Üniversite Tez ve bitirme projesi hakkında destek ve hizmet almak yasaktır.
4) ÖSYM sınavlarındaki soruların ÖSYM tarafından açık bir şekilde yayınlanmasına izin verilen soruları dışındaki soruların izinsiz bir şekilde uygulamada paylaşımı yasaktır.
5) ÖSYM ve MEB’e bağlı eğitim-öğretim kurumlarında yapılan sınavların sorularını uygulamada paylaşmak yasaktır. Bu soruların paylaşımı yapan üye paylaşımlarıdan hukiki olarak sorumludur.
Detaylara hakkımızda&yardım>Kullanıcı koşulları bölümünden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR

GERİ SAYIM SAYAÇLARI

YKS SINAVI

LGS SINAVI

TABAN PUANLAR

3 Beğeni

teşekkür ederiz

1 Beğeni

teşekkürlerrr